Toegang 

 Nieuws
 Foto's
 Competitie teams
 Training
 Activiteiten
 Over vereniging
 Bestuur en commissies



Dag & dagdeelActiviteitDeelnameBanen
Woensdag 25 januari
Avond
Algemene Ledenvergadering
Commissie: Bestuur
Allen-
Zondag 19 maart
Ochtend
Worldtour Rood/Oranje (carperion)
Commissie: Jeugdcommissie
Junioren-
Zondag 26 maart
Ochtend
Worldtour Rood/Oranje (carperion)
Commissie: Jeugdcommissie
Junioren-
Zondag 2 april
Ochtend - Middag
Vreigelmörge en inzamelingsactie voor Engele van Zitterd
Commissie: Bestuur
Allen-
Woensdag 5 april
Avond
Inzamelingsactie Engele van Zitterd
Commissie: Activiteiten commissie
Allen-
Zondag 9 april
Ochtend
Worldtoer Groen
Commissie: Jeugdcommissie
Junioren2
Woensdag 12 april
Avond
Meet & Greet onder begeleiding van trainer va. 19.30 uur
 
Senioren-
Zondag 16 april
Worldtour Rood/Oranje
Commissie: Jeugdcommissie
Junioren-
Woensdag 19 april
Avond
Meet & Greet onder begeleiding van trainer va. 19.30 uur
 
Senioren-
Vrijdag 28 april
Ochtend - Middag
Reizend circuit Gemengd dubbel
 
Senioren4
Zondag 30 april
Ochtend
Worldtour Groen
Commissie: Jeugdcommissie
Junioren2
Donderdag 11 mei
Avond
Meet & Greet onder begeleiding van trainer va. 19.30 uur
 
Senioren-
Vrijdag 12 mei
Ochtend - Middag
Reizend circuit Gemengd dubbel
 
Senioren4
Woensdag 17 mei
Ochtend - Middag
1e All-Stars day va. 09.30 uur
Commissie: Harry Eijgelshoven en Marlies Lijten
Senioren4
Donderdag 18 mei
Avond
Meet & Greet onder begeleiding van trainer va. 19.30 uur
 
Senioren-
Vrijdag 19 mei
Ochtend - Middag
Reizend circuit Gemengd dubbel
 
Senioren4
Zondag 21 mei
Ochtend
Worldtour Groen
Commissie: Jeugdcommissie
Junioren-
Maandag 22 mei
Ochtend - Middag
Reizend circuit Heren dubbel
 
Senioren4
Maandag 29 mei
Ochtend - Middag
Reizend circuit Heren dubbel
 
Senioren4
Zondag 11 juni
Ochtend
Worldtour Rood/Oranje
Commissie: Jeugdcommissie
Junioren2
Zondag 11 juni
Ochtend - Middag
Open dag
Commissie: Trainers
Allen-
Vrijdag 16 juni
Ochtend - Middag
50+ Longest Day
 
Senioren6
Zondag 18 juni
Ochtend
Worldtour Rood/Oranje
Commissie: Jeugdcommissie
Junioren-
Maandag 19 juni t/m
Zondag 25 juni
Avond
SOHO Dubbeltoernooi (25+ en 45+)
Commissie: SOHO Dubbel
Senioren8
Vrijdag 30 juni
Avond
Lesserstoernooi (Talententref)
Commissie: Trainers
Senioren8
Zondag 2 juli
Non tennis activiteit (buiten SLTC)
Commissie: Jeugdcommissie
Junioren-
Vrijdag 7 juli t/m
Zondag 9 juli
Jeugdkamp bij BRZ-Beek
Commissie: Jeugdcommissie
Junioren-
Zondag 9 juli
Middag - Avond
SLTC Preuvenemint
Commissie: Fons Bonekamp,Paul Jessen, Peter Weijers, Paul Martens
Senioren6
Zondag 23 juli
Middag
Battle of the generations 1
 
Senioren6
Maandag 24 juli t/m
Zondag 30 juli
Ochtend - Middag - Avond
Aope Zittesje
 
Allen8
Zondag 13 augustus
Ochtend - Middag - Avond
Sunny Sunday
Commissie: Maud Schenk, Renate en Jos Dormans, Marlie en Ger Pfennings, Gertie en Jan Goffin
Senioren8
Maandag 21 augustus t/m
Zondag 27 augustus
Ochtend - Middag
"Poete" toernooi
Commissie: Judith Doomen, Manon Beltgens, Ben ten Tije en Jos Dormans
Junioren8
Maandag 28 augustus t/m
Vrijdag 1 september
Ochtend - Middag
Dames Dubbel toernooi
Commissie: Kitty Cremers, Resi Kwakkernaat en Sandra Kuipers
Senioren6
Vrijdag 1 september t/m
Zaterdag 9 september
Ochtend - Middag - Avond
Clubkampioenschappen
 
Allen6
Zaterdag 2 september
Middag - Avond
Groene bal Event
Commissie: Jeugdcommissie
Junioren6
Woensdag 6 september
Ochtend - Middag
2e All stars day
Commissie: Harry Eijgelshoven en Marlies Lijten
Senioren4
Zaterdag 9 september t/m
Zondag 10 september
Ochtend - Middag - Avond
Jeugdkamp bij SLTC
Commissie: Jeugdcommissie
Junioren-
Zaterdag 16 september
Avond
Uitreiking Jongerentrofee
 
Junioren-
Zaterdag 30 september
Ochtend - Middag
It's all in the family (Familie-evenement)
Commissie: Activiteiten commissie
Allen6
Zaterdag 7 oktober
Middag
Battle of the generations 2
 
Senioren6
Zondag 19 november
Ochtend - Middag
Wintertoernooi / Vrijwilligersbijeenkomst
 
Allen-
 

 Activiteiten 
19 November
 Wintertoernooi / Vrijwilligersbijeenkomst



 Nieuws 
Alle berichten

Nieuws per onderwerp:
 Algemeen nieuws
 Clubkampioenschap
 Sponsoren
 Toernooi Aope Zittesje
 Toernooi Dames Dubbel
 Toernooi Poete
 Toernooi SOHO Dubbel
 KNLTB

Nieuws op datum:
Nieuws via RSS:
xml Nieuws
xml Reacties
Meer over RSS...
 Competitie teams 
Senioren
 Zondag Gemengd