Toegang 

 Nieuws
 Foto's
 Competitie teams
 Training
 Activiteiten
 Over vereniging
 Bestuur en commissies



Dag & dagdeelActiviteitDeelnameBanen
Woensdag 25 januari
Avond
Algemene Ledenvergadering
Commissie: Bestuur
Allen-
Zondag 19 maart
Ochtend
Worldtour Rood/Oranje (carperion)
Commissie: Jeugdcommissie
Junioren-
Zondag 26 maart
Ochtend
Worldtour Rood/Oranje (carperion)
Commissie: Jeugdcommissie
Junioren-
Zondag 2 april
Ochtend - Middag
Vreigelmörge en inzamelingsactie voor Engele van Zitterd
Commissie: Bestuur
Allen-
Woensdag 5 april
Avond
Inzamelingsactie Engele van Zitterd
Commissie: Activiteiten commissie
Allen-
Zondag 9 april
Ochtend
Worldtoer Groen
Commissie: Jeugdcommissie
Junioren2
Woensdag 12 april
Avond
Meet & Greet onder begeleiding van trainer va. 19.30 uur
 
Senioren-
Zondag 16 april
Worldtour Rood/Oranje
Commissie: Jeugdcommissie
Junioren-
Woensdag 19 april
Avond
Meet & Greet onder begeleiding van trainer va. 19.30 uur
 
Senioren-
Vrijdag 28 april
Ochtend - Middag
Reizend circuit Gemengd dubbel
 
Senioren4
Zondag 30 april
Ochtend
Worldtour Groen
Commissie: Jeugdcommissie
Junioren2
Woensdag 10 mei
Avond
Meet & Greet onder begeleiding van trainer va. 19.30 uur
 
Senioren-
Vrijdag 12 mei
Ochtend - Middag
Reizend circuit Gemengd dubbel
 
Senioren4
Woensdag 17 mei
Avond
Meet & Greet onder begeleiding van trainer va. 19.30 uur
 
Senioren-
Woensdag 17 mei
Ochtend - Middag
1e All-Stars day va. 09.30 uur
Commissie: Harry Eijgelshoven en Marlies Lijten
Senioren4
Vrijdag 19 mei
Ochtend - Middag
Reizend circuit Gemengd dubbel
 
Senioren4
Zondag 21 mei
Ochtend
Worldtour Groen
Commissie: Jeugdcommissie
Junioren-
Maandag 22 mei
Ochtend - Middag
Reizend circuit Heren dubbel
 
Senioren4
Maandag 29 mei
Ochtend - Middag
Reizend circuit Heren dubbel
 
Senioren4
Zondag 11 juni
Ochtend
Worldtour Rood/Oranje
Commissie: Jeugdcommissie
Junioren2
Zondag 11 juni
Ochtend - Middag
Open dag
Commissie: Trainers
Allen-
Vrijdag 16 juni
Ochtend - Middag
50+ Longest Day
 
Senioren6
Zondag 18 juni
Ochtend
Worldtour Rood/Oranje
Commissie: Jeugdcommissie
Junioren-
Maandag 19 juni t/m
Zondag 25 juni
Avond
SOHO Dubbeltoernooi (25+ en 45+)
Commissie: SOHO Dubbel
Senioren8
Vrijdag 30 juni
Avond
Lesserstoernooi (Talententref)
Commissie: Trainers
Senioren8
Zondag 2 juli
Non tennis activiteit (buiten SLTC)
Commissie: Jeugdcommissie
Junioren-
Vrijdag 7 juli t/m
Zondag 9 juli
Jeugdkamp bij BRZ-Beek
Commissie: Jeugdcommissie
Junioren-
Zondag 9 juli
Middag - Avond
SLTC Preuvenemint
Commissie: Fons Bonekamp,Paul Jessen, Peter Weijers, Paul Martens
Senioren6
Zondag 23 juli
Middag
Battle of the generations 1
 
Senioren6
Maandag 24 juli t/m
Zondag 30 juli
Ochtend - Middag - Avond
Aope Zittesje
 
Allen8
Zondag 13 augustus
Ochtend - Middag - Avond
Sunny Sunday
Commissie: Maud Schenk, Renate en Jos Dormans, Marlie en Ger Pfennings, Gertie en Jan Goffin
Senioren8
Maandag 21 augustus t/m
Zondag 27 augustus
Ochtend - Middag
"Poete" toernooi
Commissie: Judith Doomen, Manon Beltgens, Ben ten Tije en Jos Dormans
Junioren8
Maandag 28 augustus t/m
Vrijdag 1 september
Ochtend - Middag
Dames Dubbel toernooi
Commissie: Kitty Cremers, Resi Kwakkernaat en Sandra Kuipers
Senioren6
Zaterdag 2 september
Middag - Avond
Groene bal Event
Commissie: Jeugdcommissie
Junioren6
Woensdag 6 september
Ochtend - Middag
2e All stars day
Commissie: Harry Eijgelshoven en Marlies Lijten
Senioren4
Vrijdag 8 september t/m
Zaterdag 16 september
Ochtend - Middag - Avond
Clubkampioenschappen
 
Allen6
Zaterdag 16 september
Avond
Uitreiking Jongerentrofee
 
Junioren-
Zaterdag 30 september
Ochtend - Middag
It's all in the family (Familie-evenement)
Commissie: Activiteiten commissie
Allen6
Zaterdag 7 oktober
Middag
Battle of the generations 2
 
Senioren6
Zaterdag 21 oktober t/m
Zondag 22 oktober
Ochtend - Middag - Avond
Jeugdkamp bij SLTC
Commissie: Jeugdcommissie
Junioren-
Zondag 19 november
Ochtend - Middag
Wintertoernooi / Vrijwilligersbijeenkomst
 
Allen-
 

 Activiteiten 
28 April
 Reizend circuit Gemengd dubbel

30 April
 Worldtour Groen

10 Mei
 Meet & Greet onder begeleiding van trainer va. 19.30 uur

12 Mei
 Reizend circuit Gemengd dubbel

17 Mei
 Meet & Greet onder begeleiding van trainer va. 19.30 uur
 1e All-Stars day va. 09.30 uur

19 Mei
 Reizend circuit Gemengd dubbel

21 Mei
 Worldtour Groen

22 Mei
 Reizend circuit Heren dubbel



 Nieuws 
Alle berichten

Nieuws per onderwerp:
 Algemeen nieuws
 Clubkampioenschap
 Sponsoren
 Toernooi Aope Zittesje
 Toernooi Dames Dubbel
 Toernooi Poete
 Toernooi SOHO Dubbel
 KNLTB

Nieuws op datum:
Nieuws via RSS:
xml Nieuws
xml Reacties
Meer over RSS...
 Competitie teams 
Senioren
 Dinsdag Dames
 Vrijdag Dames
 Vrijdag Heren
 Zaterdag Dames
 Zaterdag Gemengd
 Zaterdag Heren
 Zondag Gemengd
 Zondag Heren

Junioren
 Zondag Meisjes
 Zondag Gemengd
 Zondag Jongens